+421 905 984 814 hruska@bost.sk
Trojdielná teleskopická brána po kolajnici

Trojdielná teleskopická brána

Popis
Trojdielna teleskopická posuvná (koľajová) brána sa skladá z troch krídel navzájom prepojených, pričom prvé krídlo je posúvané automatickým pohonom a druhé a tretí krídlo cez pomocný prevod.
Výhody
Hlavná výhoda teleskopické brány je potreba menšieho bočného priestoru, kam brána zasúva. Všeobecne možno povedať, že dĺžka bočného priestoru je tretina čisté šírka vjazdu + 40 cm. Proti klasickej posuvné bráne ide o úsporu miesta, kam brána zachádza o 60%!
Stavebná pripravenosť

Teleskopická brána sa vypočítava a projektuje individuálne v závislosti na konkrétnych priestorových podmienkach. Súčasťou každej našej teleskopické brány je projekt stavebnej pripravenosti (betonový základ, kabeláž atp.) Tak, aby si zákazník mohol v predstihu všetko pripraviť, prípadne zadať stavebnej firme.

Bezpečnosť
Naše teleskopické brány poháňa chytré” elektromechanické pohony BFT vhodné pre klimatické podmienky v SR a spĺňujúce všetky európske bezpečnostné normy!
Životnosť

Všetky časti teleskopické brány žiarovo zinkované alebo nerezové, čo zaručuje dlhodobú (50 rokov) ochranu proti korózii. Vzhľadom k tomu, že sa jedná o výrobne najnáročnejšie typ brány, tak používame iba kvalitné pojazdové komponenty, ktoré zaisťujú presný, ľahký a tichý chod teleskopické brány.

Design

Teleskopické brány sa rieši individuálne podľa potrieb zákazníka. Možnosti sú naozaj široké, obmedzenie prakticky žiadna. Zvoliť si môžete napríklad zo samotných rámov pre drevenú výplň, jeklových priečok, ťahokovu, pletiva alebo mnohých kovaných vzorov.

Príklad brány o prejazde 5m

Typ brány    Samonosná brána   Koľajnicová brána    Teleskopická trojdielna brána
Prejazdná šírka                5m                5m                          5m
Miesto pre odsunutie               7,1m              5,5m                          2m
Rýchlosť                24s               24s                           8s
Trojdílná teleskopická brána

Výpočet potřebného místa pro odsunutí brány: B = A : 3 + 400mm

Trojdílná teleskopická brána, pôdorys
Napíšte nám