+421 905 984 814 hruska@bost.sk

Samonosná teleskopická brána

Výhody

Hlavná výhoda samonosné teleskopické brány je potreba menšieho bočného priestoru, kam brána zasúva. Všeobecne možno povedať, že ide oproti klasickej samonosné bráne o úsporu miesta, kam brána zachádza, o 33%. Brána jazdí 90mm nad terénom, nie je teda potrebné odpratávať nečistoty alebo v zimnom období sneh. Ďalšou výhodou je jednoduchá stavebná pripravenosť bez nutnosti stavebného zásahu do hotovej komunikácie
Stavebná pripravenosť

Teleskopická brána sa vypočítava a projektuje individuálne v závislosti na konkrétnych priestorových podmienkach. Súčasťou každej našej teleskopické brány je projekt stavebnej pripravenosti (betonový základ, kabeláž atp.) Tak, aby si zákazník mohol v predstihu všetko pripraviť, prípadne zadať stavebnej firme.

Bezpečnosť
Naše teleskopické brány poháňa chytré” elektromechanické pohony BFT vhodné pre klimatické podmienky v SR a spĺňujúce všetky európske bezpečnostné normy!
Životnosť

Všetky časti teleskopické brány žiarovo zinkované alebo nerezové, čo zaručuje dlhodobú (50 rokov) ochranu proti korózii. Vzhľadom k tomu, že sa jedná o výrobne najnáročnejšie typ brány, tak používame iba kvalitné pojazdové komponenty, ktoré zaisťujú presný, ľahký a tichý chod teleskopické brány.

Design

Teleskopické brány sa rieši individuálne podľa potrieb zákazníka. Možnosti sú naozaj široké, obmedzenie prakticky žiadna. Zvoliť si môžete napríklad zo samotných rámov pre drevenú výplň, jeklových priečok, ťahokovu, pletiva alebo mnohých kovaných vzorov.

Príklad brány o prejazde 5m

Typ brány    Samonosná brána   Koľajnicová brána    Teleskopická dvojdielna brána
Prejazdná šírka                5m                5m                          5m
Miesto pre odsunutie               7,1m              5,5m                         4,6m
Rýchlosť                24s               24s                         12s
Samonosná teleskopická brána
Napíšte nám